Get Adobe Flash player

Referencje

Firma Pana SzymonaFrączek to rzetelna i uczciwa firma rodzinna ,która w kilka miesięcy 2008 roku postawiła nam drewniany domek szkieletowy w malowniczym miejscu w Brennej.Pan Szymon był zawsze dyspozycyjny,wiele spraw załatwialiśmy przez telefon ,a i obecnie można na firmie polegać.Wszystkie prace budowlane zostały wykonane zgodnie z harmonogramem solidnie i fachowo.Dziękujemy Panu Szymonowi i Panu Janowi Frączek za wybudowanie wymarzonego domu w górach gdzie teraz chętnie spędzamy wolny czas.

Zadowolony klient J.J.K. z Rybnika

Pan Szymon Frączek to rzetelny i uczciwy fachowiec, a jego firma jest godna polecenia. Budując dom „na odległość”, z dala od miejsca aktualnego zamieszkania, trzeba znaleźć naprawdę solidną firmę, której można w pełni zaufać. My taką firmę znaleźliśmy. Pan Szymon poświęcił nam mnóstwo czasu, zawsze dostosowywał się do naszych terminów, wielokrotnie służył dobrą radą i ze stoickim spokojem przyjmował typowo kobiece kaprysy dotyczące na przykład przemalowywania podbitki dachowej. Dzięki Panu Szymonowi i jego firmie już niedługo będziemy się wprowadzali do wymarzonego domu.

Beata i Jerzy Surowiak

 

Firma Domy z Klimatem – jest godna polecenia.
Firma bardzo rzetelna i profesjonalna, wszystkie prace są realizowane zgodnie z harmonogramem, na czas.
Bardzo dobry kontakt z Panem Szymonem, który jest dyspozycyjny, umawiał się z nami w dogodne terminy dla nas, nie patrząc na dni tygodnia.
Fachowe doradztwo w trakcie budowy, jak i pozytywne nastawienie na nasze sugestie, zmiany tzw. “widzimisie”.
Fachowa pomoc w doborze firm dodatkowych typu: wyrównywanie terenu, taras, podjazd czy ogrodzenie – bardzo polecam.
Firma godna polecenia, jak będę budować kolejny dom to tylko z tą firmą.
Pozdrawiamy
Katarzyna i Grzegorz
 Imię i nazwisko: Lilianna Ścibor

Telefon: 507152975
Chcemy podziękować za współpracę i wybudowanie naszego małego domu. Wszystkim, którzy marzą o swoim domu polecamy firmę „Domy z Klimatem” – P. Szymona Frączka. Jest to firma fachowa, solidna ,uczciwa i stosunkowo niedroga. Cieszyliśmy się i byliśmy miło zaskoczeni, że tak szybko spełniła ona nasze marzenie. Teraz mieszkamy sobie w ciepłym i wymarzonym domku miło wspominając pana Szymona Frączka i jego firmę.

Lilianna i Jerzy Ś. Bąków 2014 r

 

Na etapie wyboru wykonawcy mojego domu , brałam pod uwagę kilka firm z okolic Bielska i Żywca. Wybrałam firmę mgr inż. Szymona Frączka z Brennej, ze względu na to, że przedstawił mi konkurencyjną ofertę w stosunku do pozostałych firm pod względem kosztów oraz uwzględnił moje propozycje, które były dla mnie bardzo istotne. Cały przebieg montażu domu wykonano solidnie i estetycznie. Pracowników firmy cechuje bardzo dobra organizacja pracy i wiedza techniczna. Jestem zadowolona z dokonanego wyboru. Pomimo, że budowa została dawno ukończona, nadal korzystam z fachowej pomocy w zakresie dodatkowych prac budowlanych (między innymi-rozbudowa tarasu).

Małgorzata K. Skoczów, dnia 11.07.2009 r.

Pare slow na temat firmy Domy z Klimatem prowadzonej przez Pana Fraczek Szymon.Firma ta jest jedna z niewielu na ktorej mozesz polegac.Dajac zlecenie budowy mozesz spokojnie spac.Firma ta jest solidna,wykonuje swoja prace terminowo i czysto.Firma Domy z Klimatem budowala dla mnie dom z drewna przed 2 latami.Trudno sobie wyobrazic budowac na telefon ale tak to wygladalo w moim przypadku.Po 3 miesiacach dom stal wybudowany bez jakich kolwiek usterek i reklamacji.Jeszcze raz dziekuje za dobra wspolprace a dla tych ktorzy chca budowac bez problemow podaje adres firmy www.domy-fraczek.pl

 

Ryszard J.

Bytom/ Niemcy

W czerwcu 2010r. rozpoczynaliśmy budowę naszego domku, a dziś w czerwcu 2011r. mija czwarty miesiąc odkąd w nim mieszkamy. Sami jeszcze nie dowierzamy, że można tak szybko wybudować dom, wykończyć go, załatwić wszystkie formalności i mieszkać. To w bardzo dużej mierze zasługa pana Szymona Frączek, z którym mieliśmy zaszczyt budować. Firma Pana Szymona kompleksowo, zaskakująco szybko, sprawnie i solidnie wybudowała nasz domek. Pan Szymon podsuwał pomysły i rozwiązania, sam załatwiał wiele rzeczy, nie było problemu, aby dodatkowo coś zrobić czy zmienić. I choć budowa zakończona, do tej pory korzystamy z fachowych porad Pana Szymona.

Dziękujemy i pozdrawiamy

Ewa i Jacek Willem

Nasz domek został wybudowany w trzy miesiące przez firmę budowlaną pana Szymona Frączka . Szczerze polecam DOMY Z KLIMATEM wszystkim tym ,którym zależy , aby szybko i solidnie mieć wybudowany własny dom .To firma godna polecenia , która nie wymaga żadnego nadzoru , Oni poprostu są bardzo dobrymi fachowcami i wiedzą co robić . Przedsiębiorcy współpracujący z Panem Szymonem , są bardzo dobrymi i znanymi fachowcami z długoletnią praktyką ,dlatego wszystkie instalacje w domu są wykonane z dobrych materiałówi i w nowoczesnej technologi . Mieszkamy w tym domu już parę miesięcy i wszystko jest w jak najleprzym porządku , nic nie pęka , nie skrzypi . Naprawdę gorąco polecam tą firmę .

Barbara Brudny z Ustronia

W marcu 2009 r. rozpoczęliśmy szukanie firmy budowlanej.Braliśmy pod uwagę kilka firm z okolic Wisły i Bielska Białej.Po kilku spotkaniach z firmami zdecydowaliśmy się na firmę „Domy z Klimatem”Frączek. Żadna z pozostałych firm nie potrafiła nas przekonać. Już pierwsza rozmowa z Panem Szymonem Frączek okazała się bardzo obiecująca.Dalsze bezpośrednie rozmowy przekonały nas do podpisania umowy.W sierpniu 2009 r rozpoczęliśmy budowę naszego dwurodzinnego domu (230m2 powierzchni użytkowej + garaż ).Z powodu naszego pobytu poza granicami Polski ,wszelkie ustalenia związane z budową domu odbywały się telefonicznie lub przez internet.W czasie budowy, na miejscu byliśmy tylko dwa razy.Prace zostały wykonane bardzo solidnie ,fachowo,szybko , zgodnie z projektem i wszelkimi ustaleniami,bez usterek i reklamacji.Ekipa firmy Frączek oraz współpracujęce z Panem Szymonem firmy,wykazały się pełnym profesjonalizmem.Chcieliśmy podziękować za współpracę i nasz piękny drewniany dom.Wszystkim którzy marzą o swoim domu polecamy firmę „Domy z Klimatem” – P. Szymona Frączka.

rodzina Korus- Regensburg.

Referencje

refy-300x187

Bieżace realizacje

relizacja 2

Wybrane projekty

homebg-300x267